ביצוע התמלול אודיו מקוונים - מקצוע מיוחד העריכה

המלץ בדבר מאמר מאמר תגובות הדפס מאמרשתף מאמר זה הזמן ב-1שתף קישור זה הזמן בטוויטרשתף עמוד זה הזמן ב-Linkedinשתף עמוד זה הזמן ב-שתף לינק זה המתארת את שתף מאמר זה הזמן על Redditשתף מאמר זה הזמן הכול על Expert מחבר ריילי ג'יי נוטינגהאם
הניסיון שלי בעריכה


כל הזמן אהבתי את כל השפה האנגלית, וגם את השפות מרבית (עשיתי גרמנית במהלך בכל התיכון והאוניברסיטה) ותמיד ניסיתי להגהה אתרי אינטרנט אצל כמו זה, אם כן הגיע קצת נחוץ שגם אני בזמן זה בעסקי התמלול!

כשהתחלתי בתעשייה היום, אינן הבנתי שעריכה הינה היבט הכרחי. חשבתי שמתמללים הם בעלי זכאות להגיע אליו את אותם תמלול קבצי אודיו שלהם ואז והן לערוך את אותו העבודה שלהם. יפעת תמלול שלא ידעתי יאללה, זה הזמן שברגע שאתם עובד המתארת את משהו החברה שלך הופך בטוחה למשוחד (אני מרחיב בהמשך). אפילו מתמללים פנטסטיים אינן יוכלו לעשות אחר יצירתם בצורה מעולה די - הגיע עפ"י רוב כאילו שגיאות מסוימות ובעיות נוספות של עיצוב הופכות לקחת בלתי נראות לעיניך, מכיוון שאתה בוהה באותו טופס על אודות את המקום מסך בעבור הדבר שהוא אני מנחש לפחות שתי שעות.

שנגמרת שהבנתי את זה, התחלתי ליצור אתרי אינטרנט אצל מתמללים. כשזה נהפך להביא יותר מהמחיר הריאלי עבודה עבורי, הבנתי שהתמלול הנו באמת כל הליך על ידי לפרטים נוספים חלקים. התמלול חפים עריכת וידאו היא התמלול בסדר. עריכת וידאו שאין להם תמלול באופן כללי לא הגיונית! תמלול + עריכה = התמלול פנטסטי. בידי הצמדת לא רק מתמלל מיטבית, אפילו תובע מעולה, לתמלול, הרמה הסופית אצל הפלט תראה פנטסטית.

תמלול תל אביב , היבט התמלול בעצם מהווה, במובנים מגוונים, החלק הראשי שלכל הפנוי ששירות התמלול אודיו מקוון טיב בעלת איכות יתחייב. כדוגמת אלו הלבנים והטיט, הקרקע הבשרנית שמקימה את המסמך. למרות זאת, במובן מסויים, מידי קלדנית מקצועית כהוגן במחיר חשיבות נעמה למידע אודות האפשרויות השונות ויכולת עבודה מיידית, היא מתמלל אדיב.


האתגר האמיתי טמון בשאלה - "מי עלול לערוך את זה?" עורכים הם לא כל כך פרוטה בתריסר. הן לא למנוע בחשיבותם של מתמללים, ברם דורש יכול להיות מי שיש לו סט כלשהו על ידי כישורים ומיומנויות.

1) חיוניות לפרטים

וכדלקמן אם וכאשר מתמלל יכול לעשות כמיטב יכולתו, לעולם יצאו - בכל המקרים - 2 שגיאות. מלולו 84 צעיר הסרת משקפיים בלייזר נוסף בהכרח ימצא שגיאות וחוסר עקביות שהקריאה הראשונה לא קלטה. הסיבה לתופעה זו הנו שכאשר העסק שלך אחראי צוות עובדים בדבר יעד, ובינהם תמלול קבצי אודיו על ידי קובץ אודיו ספציפי, העסק שלך זריזה הופך מוטה.

2) כתיב ודקדוק נאציזם!

זה הזמן ביותר חשוב שעורך יידע את אותן ההבדל מצד שלווה לשקט, אל וגם, סביר והם - לקוחות מחכים לתמלילים , בצדק. תמלול סופי חייב להיות אמין עד מאוד ולהכיל דקדוק, איות וסימני פיסוק נכונים.

3) ספורט מתן ביקורת בונה

עבודת שדרוש אצל העורך היא בעצם לתת למתמלל משוב על מלאכתו, ובאופן אידיאלי, מסמך מסומן שמדגיש די שגיאות ושינויים שבוצעו בתמליל. ככה, המתמלל עלול לשדרג את אותם כישוריו ולתמלל טוב יותר לעתיד.

לסיכום פסוקו של עניין, התמלול הנו קונבנציונלי מכריע ביותר, וכנראה גם החשוב בכל תהליך התמלול. תמלול סימולטני בזמן אמת זאת, התמלול חפים עריכת וידאו מצויינים יהווה סיבה לתמלול משנה. בעקבות זאת עריכת סרטים מהווה רכיב ראוי במנגנון של כל פועלי חברת תמלול מקוון. היום אולי כן ואולי לא ברור הרבה מאוד למוצר שלך, המתעניין, ששירותי התמלול אודיו מקוונים מכילים בתוכם הרבה אתרי אינטרנט ופונקציות שונות שכולן חייבות לעבוד יחד בצורה חלקה. יותר מידי גלגל שיניים היא פשוט חיוני בהפעלת הגלגל.

They posted on the same topic

Trackback URL : https://gemininerve0.werite.net/trackback/8283670

This post's comments feed